O nas

Poznaj Smyczkowe.pl – sklep z instrumentami muzycznymi

Muzyka, jako dziedzina sztuki trudna do jednoznacznego zdefiniowania, fascynowała nas od zawsze. Głębokości i różnorodności dźwięków możemy doświadczać na wiele sposobów,prze a nauka gry na skrzypcach, wiolonczeli, czy też innym instrumencie pozwala nieco dokładniej poznać tę materię. Sklep internetowy Smyczkowe.pl powstał w 2007 r., co oznacza, że od ponad 10 lat zaopatrujemy Klientów w wysokiej jakości instrumenty i akcesoria smyczkowe. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną i hurtową produktów marki M-Case & M-Tunes na całym świecie.

Sprzedaż i naprawa skrzypiec oraz innych instrumentów smyczkowych

Wysoka jakość instrumentów smyczkowych, futerałów i akcesoriów M-Case & M-Tunes pozwala nam zaspokoić wymagania początkujących uczniów oraz profesjonalnych instrumentalistów. Oferujemy zarówno skrzypce dla początkujących, jak i zaawansowanych, a także wiolonczele dla dzieci, młodzieżowe i dla dorosłych. W naszej ofercie mamy również altówki, kontrabasy oraz ukulele. Na tle konkurencji wyróżniamy się bogatym asortymentem nie tylko instrumentów, ale również akcesoriów smyczkowych. Proponujemy m.in. futerały wiolonczelowe i skrzypcowe, pokrowce na altówki, smyczki, struny oraz kalafonie. Jako jedyny sklep internetowy przygotowujemy instrumenty do gry – mamy własną, najlepszą pracownię lutniczą. Każdy instrument jest przygotowywany przez lutnika, sygnowany i datowany. Naprawa instrumentów smyczkowych także wchodzi w zakres naszych usług.

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w obsłudze Klienta oraz wiedzę z zakresu instrumentów i akcesoriów smyczkowych, zapewniamy najwyższą jakość oferowanych przez nas usług.

Zapraszamy na zakupy!